BRANSOLETA Z RÓŻOWYM TURMALINEM

Cena: 26 000,00 zł 26000.00

W naturze różu resztki prześwitują spośród skradającego się szarzejącego szelestu... my zachęcamy, aby te resztki letniego różu owinąć sobie w kocyk na nadchodzące miesiące i dosypywać do herbaty...

Bransoleta z 14-karataowego, warszawskiego złota z różowym turmalinem, różowymi szafirami i diamentami szampańskimi.

Bransoletka wykonywana na zamówienie.

ilość szt.

towar niedostępny

Wysyłka w: 14 DNI

BRANSOLETA Z RÓŻOWYM TURMALINEM

Opis

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Na zdjęciu znajduje się jedynie przykład bransoletki, jaką wykonamy dla Ciebie na zamówienie. Też będzie absolutnie wyjątkowa. Przed podjęciem zamówienia prześlemy Ci zdjęcia dostępnych kamieni do wyboru, tak, aby dobrać te, które najbardziej dopasują się do Twoich pragnień. Czas wykonania bransolety na zamówienie to 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, gdy bransoleta jest potrzebna na wczoraj, prosimy, skontaktuj się za nami.

WYCENA

Z uwagi na absolutnie unikalny charakter kamieni w elfjoy, cena zależna jest od wyjątkowości kamienia, pożądanego kształtu, szlifu, indywidualnych cech takich jak zjawiskowe inkluzje, często nasycenie pięknym kolorem. Istnieje możliwość zmiany liczby kamieni w bransoletce. Prosimy wówczas o kontakt.

POZNAJ ZNACZENIE KAMIENI

W elfjoy, na pierwszym miejscu stawiamy na wewnętrzny głos i intuicje, jeżeli chodzi o wybór kamieni. Wierzymy, że kamień potrafi nas zawołać swoją wewnętrzną mocą. Dlatego polecamy kierować się uważnie głosem swojego pragnienia. Jeżeli chcesz wiedzieć, co ten głos Ci podpowiedział, przeczytaj opisy poniżej.

Różowy Turmalin symbolizuje żeńską energię, przywołuje miłość oraz przyjaźń, wspomaga również w leczeniu wszelakich ran emocjonalnych, usuwa stres oraz napięcie, a także uczy codziennej radości. Turmaliny można znaleźć na Madagaskarze, w Tanzanii oraz Kalifornii czy w Stanach Zjednoczonych. Różowy szafir przynosi spokój, pozwala zdmuchnąć niepotrzebne troski i obawy jak pyłki kurzu codzienności. Kamień ten uwalnia od wszelkich blokad emocjonalnych, na miejsce których sprowadza bezwarunkową miłość. Diamenty są uważane za dowód wiecznej miłości oraz wierności. Mówi się, że swojej surowej formie zapewniają zdrowie i dłuższe życie. Są powiązane z jasnym oraz niezależnym myśleniem. Najczęściej wydobywane w Kimberly w Afryce, Brazylii oraz Australii.

OPAKOWANIE

Każdy czule i łagodnie zapakowany produkt zawiera opisy kamieni. Jeżeli wybierzesz opcje "zapakuj na prezent", do Twojego zamówienia dołączymy piękną torebkę z sezonowym zdjęciem autorstwa Kasi. Chcemy, żeby moment otrzymania Twojej przesyłki od elfjoy był przyjemną chwilą, taką, w której można się zatrzymać i delektować. Dlatego do wszystkich zamówień dodajemy herbatę lawendowo-rumiankową, którą ręcznie przygotowujemy u nas w sklepie. Bardzo możliwe, że wśród szeleszczącej bibuły, która otula naszą biżuterię, znajdziesz także coś słodkiego.

 

© 2023 elfjoy
est. warsaw 2003
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl