BRANSOLETKA ZE SZMARAGDAMI

Cena: 17 500,00 zł 17500.00

Wyjątkowa bransoleta z 3 szmaragdami, 6 szafirami i czarnym diamentem oprawionymi w 14-karatowe, warszawskie złoto, wytapiane ze szczególną troską dla elfjoy, całość w matowym wykończeniu.

Bransoletka wykonywana na zamówienie.

ilość szt.

towar niedostępny

Wysyłka w: 14 DNI

BRANSOLETKA ZE SZMARAGDAMI

Opis

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Na zdjęciu znajduje się jedynie przykład bransoletki, jaką wykonamy dla Ciebie na zamówienie. Też będzie absolutnie wyjątkowa. Przed podjęciem zamówienia prześlemy Ci zdjęcia dostępnych kamieni do wyboru, tak, aby dobrać te, które najbardziej dopasują się do Twoich pragnień. Czas wykonania bransolety na zamówienie to 14 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, gdy bransoleta jest potrzebna na wczoraj, prosimy, skontaktuj się za nami.

WYCENA

Z uwagi na absolutnie unikalny charakter kamieni w elfjoy, cena zależna jest od wyjątkowości kamienia, pożądanego kształtu, szlifu, indywidualnych cech takich jak zjawiskowe inkluzje, często nasycenie pięknym kolorem. Istnieje możliwość zmiany liczby kamieni w bransoletce. Prosimy wówczas o kontakt.

POZNAJ ZNACZENIE KAMIENI

W elfjoy, na pierwszym miejscu stawiamy na wewnętrzny głos i intuicje, jeżeli chodzi o wybór kamieni. Wierzymy, że kamień potrafi nas zawołać swoją wewnętrzną mocą. Dlatego polecamy kierować się uważnie głosem swojego pragnienia. Jeżeli chcesz wiedzieć, co ten głos Ci podpowiedział, przeczytaj opisy poniżej.

Od wieków Szmaragdy były uważane za talizman, zwłaszcza podróżników udających się w dalekie wyjazdy. Osoba nosząca ten kamień pozbywała się wszelkiej negatywnej energii ze swojego życia, a szmaragd przynosił równowagę i jasność umysłu. Szafiry chronią przed zazdrością i negatywną energią, sprawiają aby ciało, umysł i dusza współgrały razem, sprzyjając mądrości, miłości i wszelkiemu powodzeniu. Karbonado - Czarny Diament jest wyjątkową odmianą zwykłego diamentu. Jedna z teorii mówi, że ten rzadki kamień powstał podczas wybuchu gwiazd i trafił na Ziemię wraz z meteorytami.

OPAKOWANIE

Każdy czule i łagodnie zapakowany produkt zawiera opisy kamieni. Jeżeli wybierzesz opcje "zapakuj na prezent", do Twojego zamówienia dołączymy piękną torebkę z sezonowym zdjęciem autorstwa Kasi. Chcemy, żeby moment otrzymania Twojej przesyłki od elfjoy był przyjemną chwilą, taką, w której można się zatrzymać i delektować. Dlatego do wszystkich zamówień dodajemy herbatę lawendowo-rumiankową, którą ręcznie przygotowujemy u nas w sklepie. Bardzo możliwe, że wśród szeleszczącej bibuły, która otula naszą biżuterię, znajdziesz także coś słodkiego.

© 2023 elfjoy
est. warsaw 2003
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl