PIERŚCIONEK Z AKWAMARYNEM

Cena: 8 900,00 zł 8900.00

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych

Opis

Pierścionek z morskim akwamarynem z Sainte Marie w Alzacji, o niejednolitej strukturze w ręcznie wykonanej oprawie z 14-karatowego, warszawskiego złota w której zatopione są maleńkie diamenty, po jednym na każdej ze stron. 

Akwamaryn to kamień błogi, uspokaja i koi, uważany była za kamień wiecznej młodości i szczęścia. Mówi się o nim również jako o kamieniu odwagi, który pomaga osiągać sukcesy i zapewnia dobrobyt finansowy.

Pierścionek ze zdjęcia jest już niedostępny. Możemy wykonać nowy ze zbliżonym kamieniem. Prosimy wówczas o kontakt indywidualny. Prześlemy zdjęcia dostępnych kamieni.

Z uwagi na indywidualny charakter kamieni cena pierścionka uzależniona jest nie tylko od wagi i wielkości kamienia, ale również od stopnia nasycenia koloru i blasku.

BRAK produktu w magazynie oznacza, że pierścionek ze zdjęcia jest już niedostępny, lecz z przyjemnością możemy wykonać podobny, ze zbliżonym kamieniem. Zapraszamy wówczas do kontaktu mailowego: sklep@elfjoy.com.

Każdy produkt zapakowany jest w ozdobne opakowanie, do którego dołączamy opisy kamieni. Podczas wyboru opcji "zapakuj na prezent" dodatkowo dołączona zostanie torebka elfjoy.

Z uwagi na indywidualny charakter kamieni cena pierścionka uzależniona jest nie tylko od wagi i wielkości kamienia, ale również od stopnia nasycenia kolorem.

W przypadku wyrażenia przez Państwa chęci modyfikacji pierścionka, w tym zmianę rozmiaru, ze względu na nieodwracalny charakter tej usługi, wyrażają Państwo zgodę na utratę prawa do odstąpienia od umowy.

       

         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl