OBRĄCZKI NO. 92

Cena: 7 900,00 zł 7900.00

Gładkie, polerowane złote obrączki, w półokrągłej obrączce i trzema białymi diamentami w jednej z obrączek.

Wykonywane na zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie +48 792 793 729 lub mailowo sklep@elfjoy.com

ilość szt.

towar niedostępny

OBRĄCZKI NO. 92

Opis

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Obrączki projektujemy tak żeby przytulały, żeby nie były tylko symbolem, ale też cząstką pięknej miłości. Wszystkie nasze obrączki wykonywane są ręcznie ze złota i kamieni naturalnych, a każdy projekt jest wynikiem rozmów i wspólnych dociekań. Staramy się aby były one jedyne, bliskie sercu, dla bardzo zakochanych. Obrączki wykonujemy na zamówienie. Standardowy czas realizacji wynosi do 21 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy wstanie go skrócić. Klasyczne i eleganckie gładkie, polerowane złote obrączki. 

WYCENA

Podana cena obejmuje komplet obrączek, wykonanych z 14-karatowego złota, w rozmiarach 12 i 22. Ceny zależne są od indywidualnego projektu, rozmiaru i szerokości obrączek oraz użytych kamieni. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie +48 792 793 729 lub mailowo sklep@elfjoy.com w celu omówienia Twojej idealnej obrączki.

POZNAJ ZNACZENIE KAMIENI

W elfjoy, na pierwszym miejscu stawiamy na wewnętrzny głos i intuicje, jeżeli chodzi o wybór kamieni. Wierzymy, że kamień potrafi nas zawołać swoją wewnętrzną mocą. Dlatego polecamy kierować się uważnie głosem swojego pragnienia. Jeżeli chcesz wiedzieć, co ten głos Ci podpowiedział, przeczytaj opisy poniżej.
Najtwardszy, najbardziej krystaliczny Diament jest symbolem trwałości i doskonałości. Z greckiego „adamantos” oznacza niezniszczalny. Kamień ten dodaje odwagi i ochoty do działania oraz wzmacnia pewność siebie. Karbonado czyli Czarny Diament jest specyficzną odmianą zwykłego diamentu. Jedna z teorii mówi, że ten rzadki kamień powstał podczas wybuchu gwiazd i trafił na Ziemię wraz z meteorytami.

OPAKOWANIE

Każdy czule i łagodnie zapakowany produkt zawiera opisy kamieni. Jeżeli wybierzesz opcje "zapakuj na prezent", do Twojego zamówienia dołączymy piękną torebkę z sezonowym zdjęciem autorstwa Kasi. Chcemy, żeby moment otrzymania Twojej przesyłki od elfjoy był przyjemną chwilą, taką, w której można się zatrzymać i delektować. Dlatego do wszystkich zamówień dodajemy herbatę lawendowo-rumiankową, którą ręcznie przygotowujemy u nas w sklepie. Bardzo możliwe, że wśród szeleszczącej bibuły, która otula naszą biżuterię, znajdziesz także coś słodkiego. 

© 2023 elfjoy
est. warsaw 2003
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl