WYKORZYSTYWANE MATERIAŁY

Biżuteria Elfjoy to produkty wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, na specjalne zamówienie. Przy produkcji wykorzystujemy różnego rodzaje szlachetne materiały:

KAMIENIE - od 16 lat współpracujemy z najlepszymi gemmologami i kolekcjonerami kamieni na świecie. Są wśród nich podróżnicy i odkrywcy minerałów z najbardziej niedostępnych zakątków ziemi co pozwala nam wykonywać biżuterię prawdziwie niezwykłą. Wszystkie wykorzystywane przez nas kamienie są naturalne.

ZŁOTO - specjalnie wyselekcjonowane kamienie oprawiamy w 14-karatowe, warszawskie złoto. Wykorzystywane przez nas złoto trzeciej próby (585) cechuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu naszą biżuterię można nosić bez obaw o uszkodzenia. 

STOP ZŁOTA - poza złotem trzeciej próby wykorzystujemy materiał, który jest połączeniem 14-karatowego złota i miedzi. Złoto nanoszone grubą warstwą stanowi minimum 1/10 wagi całości. W przeciwieństwie do produktów pozłacanych nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i znoszą upływ czasu w nienaruszonym stanie.

LISTKI Z LOGIEM ELFJOY - dodawane do prawie każdego produktu, stanowią znak rozpoznawczy naszej biżuterii. Wykonywane są w Warszawie, przez lokalnego rzemieślnika. Produkowane są z pozłacanej miedzi, cyny lub srebra.

JEDWABNE NICI - naturalne, delikatne, w wielu kolorach i grubościach służą nam do zaplatania kamieni. 


PIELĘGNACJA BIŻUTERII ELFJOY

Aby dłużej cieszyć się pięknym wyglądem biżuterii zalecamy zdejmować ją do snu, kąpieli, obowiązków domowych czy aktywności fizycznej. Pozwoli to uchronić ją przed zerwaniem i innymi uszkodzeniami oraz zabezpieczy kamienie naturalne przed negatywnym działaniem składników zawartych w kosmetykach czy detergentach. Złotą biżuterię od czasu do czasu można przetrzeć delikatnie wilgotną ściereczką, by zachować jej czystość i piękny wygląd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl