WYKORZYSTYWANE MATERIAŁY

Biżuteria Elfjoy to produkty wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, na specjalne zamówienie. Przy produkcji wykorzystujemy różnego rodzaje szlachetne materiały:

KAMIENIE - od 17 lat współpracujemy z najlepszymi gemmologami i kolekcjonerami kamieni na świecie. Są wśród nich podróżnicy i odkrywcy minerałów z najbardziej niedostępnych zakątków ziemi co pozwala nam wykonywać biżuterię prawdziwie niezwykłą. Wszystkie wykorzystywane przez nas kamienie są naturalne.

ZŁOTO - specjalnie wyselekcjonowane kamienie oprawiamy w 14-karatowe, warszawskie złoto. Wykorzystywane przez nas złoto trzeciej próby (585) cechuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu naszą biżuterię można nosić bez obaw o uszkodzenia. 

ZŁOTO PLATER - poza złotem trzeciej próby wykorzystujemy materiał, który jest połączeniem 14-karatowego złota i miedzi. Złoto nanoszone grubą warstwą stanowi minimum 1/10 wagi całości. Materiał pochodzący z USA (gold filled - GF) wykonywany metodą platerowaną). W przeciwieństwie do produktów pozłacanych nasze produkty są niezwykle wytrzymałe i znoszą upływ czasu w nienaruszonym stanie. Wszystkie naszyjniki są wykonane metodą GF.

KOMPONENTY W KOLORZE ZŁOTYM - komponenty naszej biżuterii w kolorze złotym takie jak bigle, zawieszki, zapięcia pochodzą z USA i zostały wykonane metodą platerowania 14-karatowym złotem (GF), co zapewnia ich wysoką jakość i trwałość.

LISTKI Z LOGIEM ELFJOY - dodawane do prawie każdego produktu, stanowią znak rozpoznawczy naszej biżuterii. Wykonywane są w Warszawie, przez lokalnego rzemieślnika. Produkowane są z pozłacanej miedzi, cyny lub srebra.

JEDWABNE NICI - naturalne, delikatne, w wielu kolorach i grubościach służą nam do zaplatania kamieni w naszyjnikach. 

NYLONOWE NICI - wytrzymałe, subtelne, w wielu kolorach służą nam do zaplatania kamieni w bransoletkach. 

 

PIELĘGNACJA BIŻUTERII ELFJOY

Aby dłużej cieszyć się pięknym wyglądem biżuterii zalecamy zdejmować ją do snu, kąpieli, obowiązków domowych czy aktywności fizycznej. Pozwoli to uchronić ją przed zerwaniem i innymi uszkodzeniami oraz zabezpieczy kamienie naturalne przed negatywnym działaniem składników zawartych w kosmetykach czy detergentach. Złotą biżuterię od czasu do czasu można przetrzeć delikatnie wilgotną ściereczką, by zachować jej czystość i piękny wygląd.

       

         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl