DOSTAWY I ZWROTY

DOSTAWA

Zamówienia złożone w elfjoy są wysyłane za pomocą firmy kurierskiej DPD Polska oraz DHL Express, FEDEX lub UPS dla przesyłek międzynarodowych. Każda przesyłka jest monitorowana i ubezpieczona a numer śledzenia przesyłki jest przekazywany Klientowi za pomocą wiadomości e-mail. Wysyłka zamówień jest prowadzona od wtorku do piątku. Produkty dostępne na stronie są wysyłane do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym dla wysyłki krajowej, 4-7 dni roboczych dla wysyłki międzynarodowej, od momentu nadania przesyłki. Produkty wykonywane na zamówienie mają wydłużony czas realizacji i może on wynosić do 21 dni roboczych od momentu zaksięgowania kwoty na rachunku bankowym. W przypadku wysyłki poza granicę Polski, czas wysyłki przesyłki może się różnić w zależności od kraju docelowego. Klienci są informowani o statusie zamówienia za pomocą wiadomości e-mail.

Szczegółowe warunki wysyłki dla standardowych przesyłek są dostępne w tabeli poniżej. W przypadku wysyłki międzynarodowej, jeżeli kraj docelowy nie jest podany w tabeli, zapraszamy do kontaktu, aby dokonać indywidualnej wyceny.

Kraj

Kurier

Koszt wysyłki [PLN]

Polska

DPD

16.50

Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niderlandy (Holandia), Niemcy, Słowacja, Węgry

DPD

69

Bułgaria, Finlandia, Francja, Hiszpania, Irlandia, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwecja

DPD

99

Włochy

DPD

109

Chorwacja

DPD

119

Grecja

DPD

149

Szwajcaria

DHL EXPRESS / FEDEX / UPS

190

Ameryka Południowa, Australia, Chiny, Stany Zjednoczone

DHL EXPRESS / FEDEX / UPS

200

W wyjątkowych przypadkach, gdy biżuteria elfjoy jest zamawiana na specjalną okazję, zapraszamy do kontaktu, aby omówić ekspresową wysyłkę. Wysyłka zamówień o wartości powyżej 500 PLN jest zwolniona z opłaty na terenie Polski. Zamówienia powyżej 200 EUR są zwolnione z opłaty za wysyłkę na terenie Europy.

Każde zamówienie elfjoy jest pakowane z wielką starannością i troską, w eleganckie pudełeczka z opisem kamieni. Do przesyłki dołączane są również dokumenty sprzedażowe. Do przesyłki możemy dołączyć ręcznie wypisany liścik z osobistą wiadomością, jeżeli Klient wyrazi taką chęć – prosimy w tym wypadku o kontakt indywidualny.

ZWROTY

Przy zakupie biżuterii elfjoy oraz bonów prezentowych na zakupy w elfjoy przez stronę internetową, istnieje możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu otrzymania zamówienia lub od momentu, w którym wskazana osoba trzecia, inna niż przewoźnik weszła w jej posiadanie.

Aby zwrócić zakupione produkty, muszą one spełniać poniższe kryteria:

  • Zwracana biżuteria nie może nosić śladów użytkowania, musi być w nienaruszonym stanie oraz oryginalnym opakowaniu.
  • Prosimy o dołączenie dokumentu sprzedaży (paragonu lub faktury) oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
  • Biżuteria wykonywana na zamówienie, która zaspokaja zindywidualizowane potrzeby Klienta, nie podlega zwrotowi. Zmiana rozmiaru pierścionka oraz wszelkie zmiany w gotowych produktach wprowadzane na życzenie klienta zaliczają się jako produkty wykonywane na zamówienie i także nie podlegają zwrotowi (dotyczy to również zmiany długości bransoletki, naszyjnika etc.)

Zwracane produkty mogą zostać zwrócone bezpośrednio na Tamce 36 w Warszawie, lub wysłane do nas za pomocą kuriera (InPost (kurier/paczkomat), DPD, DHL, FedEX, UPS,). Wszelkie koszty związane ze zwrotem zamówienia, w tym wysyłka, zostają poniesione przez Klienta. Wszelkie przesyłki ze zwrotami z poza Unii Europejskiej, których mogą dotyczyć dodatkowe cła oraz podatki, są również pokrywane przez Klienta i będą odjęte od końcowej kwoty zwrotu. Zwrot środków jest dokonywany w przeciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwracanej biżuterii w elfjoy. Zwrot będzie dokonany tą samą metodą płatności jak oryginalna płatność. Elfjoy zastrzega sobie możliwość odjęcia kosztów transakcji zwrotnej w związku ze zwrotem poszczególną metodą płatności.

Przed nadaniem przesyłki zwrotnej, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy z nami na sklep@elfjoy.com oraz o uzupełnienie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Prosimy o załączenie oświadczenia do przesyłki zwrotnej.

Prosimy o wysyłkę przesyłki zwrotnej na adres:
Elfjoy Katarzyna Kucharska
Tamka 36, 00-355 Warszawa
lub, do paczkomatu:
WAW95M przy ul. Topiel 15B Warszawa

Nie ma możliwości zwrotu produktów wykonanych na specjalne zamówienie, które zaspokajają zindywidualizowane potrzeby klienta. Zmiana rozmiaru pierścionka oraz wszelkie zmiany w gotowych produktach wprowadzane na życzenie klienta zaliczają się jako produkty wykonywane na zamówienie i także nie podlegają zwrotowi (dotyczy to również zmiany długości bransoletki, naszyjnika etc.)

© 2023 elfjoy
est. warsaw 2003
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl