PIERŚCIONEK Z ZIELONYM TURMALINEM

Price: €740.00 740.00

Pierścionek z prostokątnym turmalinem, o głębokiej, intensywnej barwie zieleni. Oprawiony w wyjątkową obrączkę, z 14-karatowego warszawskiego złota, z diamentem zatopionym na dolnej części obrączki. Waga kamienia 0.6 ct

quantity szt.

product unavailable

PIERŚCIONEK Z ZIELONYM TURMALINEM

Description

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Waga kamienia: 0,6 ct
Rozmiar pierścionka: 12
Wykończenie pierścionka: mat
Na zamówienie, rozmiar pierścionka możemy dostosować. Wówczas, czas realizacji zamówienia wydłuży się do 7 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach, gdy pierścionek jest potrzebny na wczoraj, prosimy, skontaktuj się za nami. W przypadku wyrażenia przez Państwa chęci modyfikacji pierścionka, w tym zmianę rozmiaru, ze względu na nieodwracalny charakter tej usługi, wyrażają Państwo zgodę na utratę prawa do odstąpienia od umowy.

POZNAJ ZNACZENIE KAMIENI

W elfjoy, na pierwszym miejscu stawiamy na wewnętrzny głos i intuicje, jeżeli chodzi o wybór kamieni. Wierzymy, że kamień potrafi nas zawołać swoją wewnętrzną mocą. Dlatego polecamy kierować się uważnie głosem swojego pragnienia. Jeżeli chcesz wiedzieć, co ten głos Ci podpowiedział, przeczytaj opisy poniżej.

Zielony Turmalin - postrzegany jest jako kamień pozytywnie wpływający na zdrowie. Działa odmładzająco i zapobiega wyczerpaniu fizycznemu jak i psychicznemu. Pomaga również w dążeniu do sukcesu. 

OPAKOWANIE

Każdy czule i łagodnie zapakowany produkt zawiera opisy kamieni. Jeżeli wybierzesz opcje "zapakuj na prezent", do Twojego zamówienia dołączymy piękną torebkę z sezonowym zdjęciem autorstwa Kasi. Chcemy, żeby moment otrzymania Twojej przesyłki od elfjoy był przyjemną chwilą, taką, w której można się zatrzymać i delektować. Dlatego do wszystkich zamówień dodajemy herbatę lawendowo-rumiankową, którą ręcznie przygotowujemy u nas w sklepie. Bardzo możliwe, że wśród szeleszczącej bibuły, która otula naszą biżuterię, znajdziesz także coś słodkiego.

© 2023 elfjoy
est. warsaw 2003
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl